Lot 546
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 19 december
Jacob Willem Gruijter (1856-1908)

Uitvarende bomschuit

gesigneerd 'Jacob W Gruyter' (rechtsonder)

olieverf op doek, 70x94,5 cm (met lijst: 98x123 cm)

Conditie: Zwaardere craquelé in de lucht, wasbedoeking, verder in goede staat

€ 1.500,00
€ 2.000,00

Startbod: € 1.000