Lot 72
Maria Henry Mackenzie (1878-1961)

Boten

gesigneerd 'M.H. Mackenzie.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x49 cm (met lijst: 55x65 cm)

€ 600,00
€ 800,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300