Lot 572
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 19 december
Christianus Hendricus Hein (1815-1879)

Bij de watermolen

gesigneerd en gedateerd 'C.H. Hein. ft./1851' (midden onder)

olieverf op doek, 46x41,5 cm (met lijst: 61x56 cm)

Conditie: craquelé all-over, erg veel oppervlaktevuil

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 700