Lot 151
Jacques Zon (1872-1932)

Interieur met een schildersezel en schilderijen bij de schouw

gesigneerd 'J. Zon' (linksonder)

olieverf op doek, 95x77 cm (met lijst 106x88 cm)

Conditie: Craquelé all over. (waarin wat retouches) Verkleurd vernis. Dient schoongemaakt te worden.

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 300