Lot 150
Henry Van de Velde (1896-1969)

Christus met volgelingen

gesigneerd 'Hv. D.Velde' (rechtsboven)

olieverf op paneel, 86,5x71 cm (met lijst: 92x76 cm)

Conditie: minder goed

€ 300,00
€ 350,00

Startbod: € 160