Lot 75
Antoon van Welie (1866-1956)

Portret van elegante dame met amethist broche op witte kraag

gesigneerd 'A. v. Welie / ft 1897' (linksboven)

olieverf op doek, zonder lijst, 56x46 cm

Conditie: craquelé, oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam, kleine restauratie

€ 300,00
€ 400,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750