Lot 339
Hollandse School (19de eeuw)

Het ooievaarsnest

onduidelijk gesigneerd en gedateerd '53' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 12x17 cm (met lijst: 24x28 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140