Lot 338
Omgeving van Charles Leickert (19de eeuw)

Winterlandschap met molens

olieverf op doek, 45x65 cm (met lijst: 63x83 cm)

Conditie: craquelé oppervlaktevuil, bedoekt

€ 400,00
€ 600,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800