Lot 334
Julius Jacobus van de Sande Bakhuyzen (1835-1925)

Gezicht op het platteland

gesigneerd 'Jvd Sande Bakhuyzen.' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op board, 36x44,5 cm (met lijst: 61x70 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 360,00

Hamerprijs: € 360