Lot 333
Julius Jacobus van de Sande Bakhuyzen (1835-1925)

De herder en zijn kudde

gesigneerd 'Jvd Sande Bakhuyzen.' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op board, 36x44 cm (met lijst: 62x71 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 360