Lot 323
Émile Gallois (1882-1965)

Gezicht op Villeneuve-les-Avignon, Frankrijk

gesigneerd 'E. Gallois '(rechtsonder)

olieverf op doek, 60x50 cm (met lijst: 74x64 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 400