Lot 281
Martinus Boks (1849-1885)

Een zomers landschap met een boer op het veld

gesigneerd 'M. Boks. ' (rechtsonder)

olieverf op doek, 46,5x73 cm (met lijst: 52x78 cm)

Conditie: doek vergeeld, oppervlaktevuil, craquelé, bedoekt

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 750