Lot 73
P. Wiegman (20e eeuw)

Winterdorpje

met signatuur 'PWiegman' (linksonder)

olieverf op doek, 34x44 cm (met lijst: 40x50 cm)

Condiie: oppervlaktevuil, doek vergeeld, doordrukking van het spieraam

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400