Lot 113
Henri Bidauld (Frans, 1839-1898)

Jonge vrouw in een veld

gesigneerd 'H. Bidault' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 36x27 cm (met lijst: 48x38 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475