Lot 152
Ch. Wouters (20e eeuw)

Jagers met honden in winters bos

gesigneerd 'Ch. Wouters' (rechtsonder)

olieverf op doek, 62x80 cm (met lijst 84x103 cm)

Conditie: Restauratiepatch in dorso. Veel oppervlakte vuil, dient schoongemaakt te worden.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240