Lot 520
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 19 december
Navolger van Cornelis Gerritsz. Decker (circa 1800)

Een toren en molen langs het water aan een stadsrand

draagt naam 'Decker' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 101x74,5 cm (met lijst 123x99 cm)

Conditie: Geparketteerd. Aantal barsten zichtbaar in paneel aan voorzijde. Vergeeld vernis. Heeft oude restauraties.

€ 1.500,00
€ 2.000,00

Startbod: € 1.200