Lot 319
Christoffel Wüst (1801-1853)

Een vismarkt

gesigneerd en gedateerd 'C. Wust. 1843. ' (linksonder)

olieverf op paneel, 42,5x35,5 cm (met lijst: 62x56 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500