Lot 314
Egbert van Heemskerck I (1634/5-1704)

Kaartspelers in een herberg

olieverf op doek, 40x57 cm (met lijst: 58x76 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 600,00
€ 800,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600