Lot 313
Omgeving van Jan Steen (circa 1700)

Man die zijn pijp aansteekt

gemonogrammeerd 'HR' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 20x14 cm (met lijst: 32x25 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500