Lot 35
Emile Moulin (1875-1938)

Stilleven met schelpen

gesigneerd 'E. Moulin' (rechtsmidden)

olieverf op doek geplakt op board, 29,5x39,5 cm (met lijst: 48x59 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450