Lot 275
Grada Hermina Marius (1854-1919)

Schetsboekjes waarvan één voorin gesigneerd en gedateerd 'G.H. Marius 1872'. Met diverse voorstellingen: figuren, landhuis, bloemstillevens en schetsen.

40tal potloodschetsen, houtskool, aquarel; afmeting van het schetsboek 22x28 cm

Conditie: sommige bladen zitten vast in het schetsboek, vele echter ook los. Papier verkleurd, en wat vlekken.

€ 300,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220