Lot 58
J.H. van Bever (20ste eeuw)

Boerderij tussen de bollenvelden

gesigneerd 'J.H. van Beven' (linksonder)

olieverf op board, 22x31 cm (met lijst: 42x52 cm)

€ 300,00
€ 350,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160