Lot 172
Hollandse School (20ste eeuw)

Meisje met gele bloem in een roze jurk

gesigneerd met initialen (linksonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 100x75 cm

Herkomst: -Uit collectie juffrouw Marius.

Conditie: matig, verfverlies, schade

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220