Lot 84
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928)

Het nichtje van juffrouw Marius

gesigneerd en gedateerd 'Haverman / 04' (rechtsonder)

zwart en bruine krijt op papier, 39x29 cm (met lijst: 58x48 cm)

Herkomst:
-Via vererving uit de collectie van 'juffrouw Marius'. Grada Hermina Marius (1854-1919) was een Nederlands schilder, kunstcriticus en kunsthistoricus. Afgebeeld is de dochter van haar broer met wie zij aan de Van Blankenburgstraat in Den Haag woonde.

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300