Lot 306
Simon Moulijn (1866-1948)

Bloemen plukken in de paleistuin

gesigneerd met monogram en gedateerd '1911' (rechtsonder)

tempera op doek, 76x55,5 cm (met lijst: 78x58 cm)

Tentoongesteld: -Assen, Drents Museum (26 February-16 April 1989) / Dordrecht, Dordrechts Museum (6 May-18 June 1989)/Venlo, Goltzius Museum (20 August-15 October 1989), 'Simon Moulijn (1866-1948): schilderijen, tekeningen en grafiek', cat. no. 51.

Conditie: doek gegolfd, verder goed

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400