Lot 305
Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966)

Verzamelen voor de Basilica di San Marco in Venetië

gesigneerd en gedateerd 'J. Cossaar 1913 '(rechtsonder)

olieverf op doek, 88x102 cm (met lijst: 102x116 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 500,00
€ 800,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500