Lot 301
Carl August Streefkerk (1884-1968)

Zuiderkerk te Amsterdam

gesigneerd 'A.Streefkerk' (rechtsonder)

olieverf op doek, 40x80 cm (met lijst: 56x95 cm), met annotatie (op een label op de achterzijde)

Provenance: -Roelofs Kunsthandel, Amsterdam.

Conditie: oppervlaktevuil, doek golvend, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260