Lot 308
W.A. Molenijzer (Werkzame periode: 1856)

Portret van de schilder Martinus Wilhelmus Liernur

gesigneerd in initialen en gedateerd 'W A M. fecit 1856' (rechtsonder); annotatie 'Portret van M.W. Liernur geschilderd door W.A. Molenijzer in 1856' (op de achterzijde)

olieverf op doek, geplakt op paneel, 30x24 cm (met lijst: 43x36 cm)

Herkomst:
-Veiling, Glerum, Den Haag, 22 juni 1998-06, lot 10, met zwart-wit afb. (vermelding op RKD images).

Martinus Wilhelmus Liernur (Den Haag 1833-1901) was leerling van de Academie van Beeldende Kunsten in zijn geboortestad. Hij was een schilder van genrestukken en figuren in romantisch-realistische stijl.

Conditie: punaisegaatjes (rechtsboven), verder goed

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 300