Lot 309
Alexander Henri Robert van Maasdijk (1856-1931)

Een schets van een Franse officier

gesigneerd en gedateerd 'A. van Maasdijk / 90' (rechtsonder)

olieverf op doek, 53x30 cm (met lijst: 62x39 cm)

Conditie: doek vergeeld, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375