Lot 310
Vlaamse School (einde 18de eeuw)

De onbevlekte ontvangenis

olieverf op doek, 32x24 cm (met lijst: 47x39 cm)

Conditie: vuilvernis, bedoekt, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300