Lot 55
Edwin Hunziker (Zwitsers, 1901-1986)

Zuid-Europees stadje

gesigneerd 'E. Hunziker' (linksonder)

olieverf op doek, 64x54 cm (met lijst: 72x63 cm)

€ 300,00
€ 350,00

Startbod: € 160