Lot 297
Willem George Frederik Jansen (1871-1949)

Bedrijvigheid langs de Waal

gesigneerd 'WGF Jansen' (linksonder)

olieverf op doek, 92x119 cm (met lijst: 116x141 cm)

Conditie: Iets oppervlaktevuil, verder goed,

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 800