Lot 296
Hollandse School (eind 19de eeuw / rond 1900)

Flora en twee putti

olieverf op doek, 135x108 cm (met lijst: 154x128 cm)

Conditie: Bedoekt, en heeft diverse oude restauraties.

€ 200,00
€ 300,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300