Lot 324
Europese School (19de eeuw)

Alpenlandschap

olieverf op doek, 42x62 cm (met lijst: 66x87 cm)

Conditie: craquelé, bedoekt, verder goed

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500