Lot 280
Willem J. Oppenoorth (1847-1905)

Landschap met schapen en boerin

gesigneerd 'Oppenoorth' (linksonder)

aquarel op papier, 21,5x12,5 cm (met lijst: 45x35 cm)

Conditie: minieme foxing (bovenkant), verder in goede staat

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100