Lot 322
Viktor Fedorovich Vasin (1919-1997)

'вечер' ('Avond') / Moskovieten bij dacha

gesigneerd en getiteld (op de achterzijde)

olieverf op board, 47,5x68,5 cm (met lijst: 62x83 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220