Lot 1572
Exclusive Jewels & Watches and Fine Silver | 16 December 2020
Een zilveren komfoor

Rond en opengewerkt met fleur-de-lisen voluten, op viergekrulde pootjes, Gemerkt met keuren van Cornelis Knuisting, Rotterdam, 1804, maar waarschijnlijk gemaakt door Jacob Feeterse Jr, Amsterdam bijna 100 jaar later. D. 15 ca cm

€ 400,00
€ 600,00