Lot 5550
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een rood geschilderde bank met klapbare leuning

19e eeuw

99 x 127 x 48 cm

Herkomst: Privécollectie, Frankrijk

€ 100,00
€ 150,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325