Lot 5549
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een paar zwartgelakte krukjes

20e eeuw

Op gekruiste gebogen poten.

H 51 cm, D 35 cm

Herkomst: Privécollectie, Frankrijk

€ 100,00
€ 150,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140