Lot 5545
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een set van zes kersenhouten stoelen

19e eeuw, mogelijk Frans

Samen met een bijbehorende kersenhouten armleunstoel.

H 80 en 93 cm

Herkomst: Privécollectie, Frankrijk

€ 100,00
€ 200,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280