Lot 5544
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Drie houten bijzettafels

19e en 20e eeuw

Een Franse eikenhouten halvemaan krukje, een polychroom beschilderd rond tafeltje op drie poten (gesigneerd onder het blad), en een beukenhouten ronde tafeltje.

H 42 tot 62 cm

Herkomst: Privécollectie, Frankrijk

€ 100,00
€ 120,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140