Lot 367
Maciej Bernardt (Pools, 1953)

"Chłopcy" / Jongens

gesigneerd, getiteld en gedateerd '1985' (op de achterzijde)

olieverf op doek, 125x87 cm (met lijst: 130x92 cm)

Conditie: deukje, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280