Lot 366
Maciej Bernardt (Pools, 1953)

De gids en zijn kamelen

gesigneerd en gedateerd 'M.Bernaerdts 90' (rechtsonder)

olieverf op doek, 109x84 cm (met lijst: 114x88 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325