Lot 637
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 19 december
Johan Kuypers (1894-1981)

Een haan op de ploeg

gesigneerd en gedateerd 'Johan Kuypers. 24.' (linksonder)

pastel op papier, op doek, 100x150 cm (met lijst: circa 125x175 cm)

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 500