Lot 5542
Online Only Interiors & Decorative Art | 19 October 2020
Een paar Hollandse mahoniehouten stoelen met inlegwerk

19e eeuw

Geheel ingelegd met florale intarsia, bekleed met gele stof.

€ 100,00
€ 150,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300