Lot 311
Hendrik Theodorus de Court Onderwater (1877-1905)

Meisje

gesigneerd 'Atelier Court-Onderwater' (rechtsonder)

gouache, aquarel en potlood op papier, 58x32 cm (met lijst: 64x39 cm)

Conditie: vergeeld, bruine vlekjes, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400