Lot
Indonesian Art Online | 9 September 2021
Chinese School, 19e eeuw

Chinese huizen, mogelijk Java.

Aquarel op papier, l.o. getekend met Chinese karakters. 19x13,5 cm (excl. lijst).

€ 200,00
€ 400,00

Startbod: € 120