Lot 365
Toegescheven aan Jakob Smits (19de/20ste eeuw)

Landschap in de Kempen

olieverf op board, 27x35 cm (met lijst: 34x41 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, vergeeld, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160