Lot 364
Theophile de Bock (1851-1904)

Landweg met boerin en kruiwagen

gesigneerd 'Th de Bock' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 27x20 cm (met lijst: 45x38 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 200,00
€ 400,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500