Lot 236
Jane Bregnard (20ste eeuw)

Gezicht op Locarno, Zwitserland

gesigneerd en gedateerd 'Jane Bregnard 1908' (rechtsonder), geannoteerd (op het spieraam)

olieverf op doek, 60x80 cm (met lijst: 65x86 cm)

Conditie: craquelé, oppervlaktevuil, restauratie

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180